Online Kurzy

ÚVOD » O ŠKOLE  » Naše služby » Online Kurzy

mmm

Online kurzy

Pro naše studenty máme dárek, který jim, jak věříme, usnadní a zpříjemní studium.Pro usnadnění a zlepšení studia našim žákům přicházíme s nabídkou ONLINE KURZŮ. Kurzy jsou rozděleny do lekcí stejným způsobem, jako v naší kamenné škole. ONLINE KURZ kopíruje naši vlastní metodiku založenou na úspěšných výukových konceptech amerických škol a používanou v kamenné škole. Pro naše žáky z tříd: HLAVNÍ KURZ A, HLAVNÍ KURZ B, INDIVIDUÁL A, INDIVIDUÁL KURZ B a TWIN poskytujeme tyto ONLINE KURZY ZDARMA, aby měli co nejlepší možnost doma procvičovat látku probranou na hodině se svým učitelem. Velkou výhodou je, že si žák může neomezeně přehrávat vzorová videapříslušné lekce, konfrontovat svoje hraní a tím se co nejefektivněji dopracovat ke zdárnému cíli. Věříme, že tento dárek od nás vám zpříjemní a usnadní studium!