Klávesy

Kurz Klávesy

ÚVOD » ZÁJMOVÉ KURZY » Klávesy

Klávesy

Ve školním roce 2016/2017 jsme začili vyučovat klávesy. Kurzy jsou určeny pro všechny od úplných začátečníků, přes tzv. věčné začátečníky po pokročilé muzikanty všech hudebních stylů. Učíme dospělé každého věku a děti od 9 let. Chcete se stát profesionálním muzikantem, Vaším cílem je založit amatérskou skupinu, nebo si jen hrát pro radost? Přizpůsobíme studium Vašim potřebám a přáním. Můžete studovat individuálně, nebo ve dvojici. Vyberte si svůj kurz ZDE Studium je rozděleno do trimestrů. Každý ročník je rozdělen na 3 trimestry. Každý trimestr má 12 týdnů. Trimestr je minimální doba, na kterou se k nám hlásíte.

Pokročilejší žáci mohou v rámci své výuky účinkovat v některé ze školních kapel. Získáte zde nové zkušenosti, které potřebuje každý aktivní muzikant. Kapely vystupují na žákovských koncertech, které pořádáme. Naší snahou je, aby se kapely našich žáků staly líhní, z níž vzejdou nové formace účinkující v klubech a na festivalech.
Pro potřeby pokročilejších žáků je určeno i naše profesionálně vybavené nahrávací studio.