Náš tým

ÚVOD » O ŠKOLE » Náš tým

Karel Korsa - lektor zpěvu

Absolvent Konzervatoře Praha - obor populární zpěv a hudba - absolutorium v roce 2008
Student CVT Vocal Academy v Kodani - Teacher Diploma Course

Lektorská a pedagogická činnost:
od 2008 - Rocková škola
od 2016 - vede Akreditované kurzy Ministerstva školství pro učitele ZUŠ

Odborná činnost: Od roku 2001 působí v muzikálech na různých scénách po celé České republice, jmenujme zejména Hudební divadlo Karlín v Praze nebo Městské divadlo v Brně. Spolupracuje také s mezinárodními produkcemi a s anglofonními divadly působícími v Praze. Za roli Tobiase v pražské premiéře muzikálu Sweeney Todd: The Demon Barber Of Fleet Street, nastudovaném v anglickém originále, byl v roce 2012 nominován na cenu Thálie. Jako sólista vystupoval s Orchestrem Václava Hybše a se svým vlastním programem pokrývajícím různé styly populární hudby od šansonu a swingu až po popové a rockové balady pravidelně koncertuje v České republice a v Německu.