Bicí

Kurz Bicí

ÚVOD » ZÁJMOVÉ KURZY » Bicí

Bicí

Kurzy jsou určeny pro všechny od úplných začátečníků, přes tzv. falešné začátečníky po pokročilé muzikanty všech hudebních stylů. Učíme dospělé každého věku a děti od 9 let. Chcete se stát profesionálním muzikantem, Vaším cílem je založit amatérskou skupinu, nebo si jen hrát pro radost? Přizpůsobíme studium Vašim potřebám a přáním.

Bicí se vyučují pouze v kurzech INDIVIDUÁL a TWIN
Vyberte si svůj kurz ZDE Studium je rozděleno do trimestrů. Každý ročník je rozdělen na 3 trimestry. Každý trimestr má 12 týdnů. Trimestr je minimální doba, na kterou se k nám hlásíte.

Na základě dlouholetých zkušeností jsme vytvořili vlastní metodiku a vydali vlastní učebnice. Naším cílem je poskytnout studentům co nejlepší muzikantskou přípravu. Technická cvičení, noty, atd., to vše přidáváme postupně tak, aby vás to nezastrašilo, ale naopak vám to pomohlo ve vašem hudebním rozvoji.
Víme, jak je pro bubeníky náročné najít možnost a místo kde cvičit, proto všichni naši studenti mohou zdarma využívat zkušebnu bicích. Jako pomůcku pro domácí přípravu mohou také využít zdarma online kurzy.
Pokročilejší žáci mohou v rámci své výuky účinkovat v některé ze školních kapel. Získáte zde nové zkušenosti, které potřebuje každý aktivní muzikant. Kapely vystupují na žákovských koncertech, které pořádáme. Naší snahou je, aby se kapely našich žáků staly líhní, z níž vzejdou nové formace účinkující v klubech a na festivalech.
Pro potřeby pokročilejších žáků je určeno i naše profesionálně vybavené nahrávací studio.