ON LINE KURZY

MOJE LEKCE

Pro svůj online kurz klikněte na MOJE LEKCE

JAK OBJEDNAT ONLINE KURZ

Nejdříve musíte provést registraci do našeho portálu.   Klikněte na MOJE LEKCE – zde si můžete vybrat svůj kurz. Další instrukce obdržíte e-mailem. Po provedení platby za váš kurz budete e-mailem vyrozuměni, že váš kurz je již aktivní.   Všechny lekce vašeho kurzu budou přístupné v sekci MOJE LEKCE.   Pro každý týden máte připravenu novou lekci. Zároveň vidíte lekce, které už byly probrány a lekce, které na vás čekají. Mezi lekcemi se v průběhu tříměsíčního on-line kurzu můžete pohybovat libovolně a přehrávat je kdykoli.   Každý týden obdržíte e-mail, který vás informuje, že je pro vás připravena nová lekce. Po třech měsících on-line kurz končí - můžete si objednat další a posunout se na další úroveň.

O ONLINE KURZECH

UKÁZKY LEKCÍ
Možná si říkáte, jak je možné studovat hudbu přes internet. My jsme o tom hodně přemýšleli a našli jsme způsob, jakým vás můžeme naučit hrát, i když jste od nás třeba hodně daleko a nemůžete navštěvovat kurzy v naší kamenné škole.   Mnoho lidí si myslí, že nejdůležitější ze všeho je talent. A protože mají pocit, že talentu nemají dost, neberou muziku nijak vážně a vzdávají to předem. Jsou tu ale věci mnohem důležitější. Jednak je to vaše odhodlání a za druhé musíte najít seriózní způsob, jak hudbu studovat, jak se zlepšovat a postupovat dále. To první je na vás, to druhé vám nabízíme my.
Základní on-line kurzy ve všech oborech postupují krok za krokem, a je tedy možné se podle nich systematicky zlepšovat. Ke každému kurzu v každém oboru existuje podrobná anotace, podle které poznáte, který kurz je pro vás vhodný. Používáme vlastní metodiku založenou na úspěšných výukových konceptech amerických škol. Vše je podřízeno tomu, abyste začali co nejdříve hrát, abyste každou znalost ihned uplatnili v praxi a potom postupně svou hru zdokonalovali a zlepšovali. Začínáme s jednoduchými rockovými doprovody a riffy, učíme se jednoduchá sóla, hned v prvním ročníku si zahrajete s kapelou.
Více najdete v sekci METODIKA Kromě těchto základních kurzů nabízíme také speciální workshopy, které se zaměřují na určité téma – techniku hry, styl, atd. U těchto workshopů se nejedná o systematickou výuku, ale o zdokonalení v určité oblasti a předpokládají se určité znalosti a dovednosti studenta. Kurzy jsou rozděleny stejným způsobem, jako v naší kamenné škole, tedy každý ročník je rozdělen na 3 trimestry a každý trimestr na 12 lekcí. Ročník má tedy celkem 36 lekcí. Každá lekce je sestavena tak, aby pro vás nebyla nudná, a probírá se v ní proto několik témat.
Pravidelně se střídají témata ze 3 hlavních oblastí PRAKTIKA - TEORIE - STYLY A SKLADBY. Jak lekce přesně vypadají, se podívejte v sekci UKÁZKY LEKCÍ Zakoupením trimestru získáváte plný přístup do lekcí příslušného trimestru na dobu 12 týdnů. Každý týden pro vás bude připravena nová lekce a budete jistě překvapeni, jakého pokroku jste po 3 měsících dosáhli. Naši studenti nám často říkají, že za 3 měsíce se toho naučili mnohem více než před tím za 3 roky!

Jméno:

Heslo: