Náš tým

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka - obor elektrická kytara
Lektorská činnost:
1995 – 2004 Hudební škola Come To Jam
2004 – 2016 Rocková škola, autor výukové koncepce elektrické kytary a online kurzů
2014 – 2016 vede Akreditované kurzy Misterstva školství pro učitele ZUŠ
Oborná činnost: Působil ve skupinách King Size, Slang, Doctor P.P., skupina Vlasty Horvátha. Na všech projektech se podílel též jako autor či spoluautor písní. V současné době působí jako člen doprovodné skupiny Jakuba Smolíka a je členem orchestru Hudebního Divadla Karlín (muzikál Lucie) více ..

Adib Ghali - lektor akustické a elektrické kytary

Absolvent Pražské konzervatoře (prof. Milan Zelenka) obor kytara

Pedagogicky je desátým rokem činný v Rockové škole, kde vyučuje elektrickou i akustickou kytaru.  Je autorem výukové koncepce pro akustickou kytaru Rockové školy a online kurzů. V minulosti vyučoval elektrickou kytaru i na VHS Weiden a Freies Musikzentrum v Mnichově.

Po celou dobu své hudební kariéry hrál v různých rockových a popových skupinách - Mahagon, Blues Session Petra Kalandry, Country Beat, skupina Jany Kratochvílové, Lenky Filipové, Pavla Bobka, Marie Rottrové, Petra Spáleného dalších.
Kromě hraní na elektrickou kytaru se zabývá hrou stylu fingerpicking. V této oblasti nemá ČR konkurenci.
Jako autor více ..

Milan Kramarovič - lektor akustické a elektrické kytary

Vystudoval jazzovou kytaru na Konzervatoři Jaroslava Ježka, hraje v Divadle Na Vinohradech, hrával v orchestru Šum Svistu Dana Nekonečného, Zapomenutý Orchestr Země Snivců, hrával v duu s Jiřím Milotou, v kapele Blue Note. Své znalosti a um předává i žákům Rockové školy.

Karel Korsa - lektor zpěvu

Absolvent Konzervatoře Praha - obor populární zpěv a hudba - absolutorium v roce 2008
Student CVT Vocal Academy v Kodani - Teacher Diploma Course

Lektorská a pedagogická činnost:
od 2008 - Rocková škola
od 2016 - vede Akreditované kurzy Ministerstva školství pro učitele ZUŠ

Odborná činnost: Od roku 2001 působí v muzikálech na různých scénách po celé České republice, jmenujme zejména Hudební divadlo Karlín v Praze nebo Městské divadlo v Brně. Spolupracuje také s mezinárodními produkcemi a s anglofonními divadly působícími v Praze. Za roli Tobiase v pražské premiéře muzikálu Sweeney Todd: The Demon Barber Of Fleet Street, nastudovaném v anglickém originále, byl v roce 2012 více ..

Jaroslav Kovařík - lektor basové kytary

Absolvoval na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka v oboru basová kytara a kontrabas. Dlouhodobě se věnuje studiu hry tanečních stylů jako jsou: jazz, afro-kubánské styly, drum´n´bass, jungle, dub-step, neurofunk, atp. V poslední době se věnuje studiu efektové kompozice elektronické taneční hudby a jejímu provedení v reálném čase. Tyto poznatky a celkové hudební zkušenosti využívá v autorském projektu Játra&Herian, v experimentálním uskupení Sato-San To a v kapele N.O.H.A. Pedagogické činnosti se Játra (Járova přezdívka:) věnuje od roku 2007.

Radim Genčev - lektor basové kytary

2000 – 2006:  Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka: obor baskytara ukončen 2006 absolutoriem
Pedagogická a lektorská činnost: 2003 - 2015 – ZUŠ Taussigova, Praha a Rocková škola,  Jam Music Institute s.r.o. akreditované kurzy pro učitele ZUŠ – Pedagog – obor baskytara, výuka hry na basovou kytaru
Odborná činnost: 2000 – současnost: hudebník, spoluhráč mnoha hudebních uskupení, kapel a zpěváků např. Documents, Madfinger, Xindl X, Erika Fečová band, Maranatha gospel choir, Milan Matoušek, Jonathan Ramirez Garcia band, Sixin, D-groove, November 2nd, CCTV allstars, Cohiba, David Dragoun Band, Roman Dragoun and his angels, Alo Trio, Triny, Iveta Bartošová, Nightwork, Cherryhill, Luboš Andršt blues band, WooDoo Jam, Funky Feast, Gospel Limited, a mnoho dalších..

Petr Beneš - lektor klávesových nástrojů

2002 - absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze - obory klavír a skladba.  2015 - BcA. na JAMU v Brně - obor Jazzová intepretace - klavír 2015 - nástup na magisterské studium na HAMU v Praze Pedagogická činnost: Od roku 2002 učitel na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, od 2016 lektor Rockové školy, Jam Music Institute s.r.o. - akreditované kurzy pro učitele ZUŠ Koncertní činnost:Bigband sv. Blažeje, Bigband Českého rozhlasu, Reduta Bigband, Český národní symfonický orchestr, Libor Šmoldas Quartet, Petr Kořínek kvartet, Jazz Efterrätt. 2013- zakládá vlastní kapelu Petr Beneš Quartet.