Náš tým

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka - obor elektrická kytara
Lektorská činnost:
1995 – 2004 Hudební škola Come To Jam
2004 – 2016 Rocková škola, autor výukové koncepce elektrické kytary a online kurzů
2014 – 2016 vede Akreditované kurzy Misterstva školství pro učitele ZUŠ
Oborná činnost: Působil ve skupinách King Size, Slang, Doctor P.P., skupina Vlasty Horvátha. Na všech projektech se podílel též jako autor či spoluautor písní. V současné době působí jako člen doprovodné skupiny Jakuba Smolíka a je členem orchestru Hudebního Divadla více ..

Adib Ghali - lektor akustické a elektrické kytary

Absolvent Pražské konzervatoře (prof. Milan Zelenka) obor kytara

Pedagogicky je desátým rokem činný v Rockové škole, kde vyučuje elektrickou i akustickou kytaru.  Je autorem výukové koncepce pro akustickou kytaru Rockové školy a online kurzů. V minulosti vyučoval elektrickou kytaru i na VHS Weiden a Freies Musikzentrum v Mnichově.

Po celou dobu své hudební kariéry hrál v různých rockových a popových skupinách - Mahagon, Blues Session Petra Kalandry, Country Beat, skupina Jany Kratochvílové, Lenky Filipové, Pavla Bobka, Marie Rottrové, Petra Spáleného dalších.
Kromě hraní na elektrickou více ..

Stanislav Jelínek - lektor elektrické a akustické kytary

Na české hudební scéně působí od r. 1983 a od té doby spolupracuje s předními interprety a osobnostmi rockové i populární hudby (Kamil Střihavka, Vilém Čok, Pražský Výběr, Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Lucie Bílá, Petr Spálený, Dan Bárta, Nová Růže, Petr Malásek, Petr Kolář, Jan Sahara Hedl, Karel Gott, Helena Vondráčková, Marta Kubišová, Rudolf Rokl, Václav Neckář, Karel Černoch, Jiří Korn, Peter Dvorský, Michal David, Michal Penk, Iveta Bartošová, Magda Malá, Darina Rolincová, Tomáš Savka, Jakub Smolík…) Tóny jeho kytary můžete slyšet  z koncertních pódií, několika televizních seriálů, filmů,  na mnoha CD, legendarních setkáních Na Kloboučku nebo živých více ..

Milan Kramarovič - lektor akustické a elektrické kytary

Vystudoval jazzovou kytaru na Konzervatoři Jaroslava Ježka, hraje v Divadle Na Vinohradech, hrával v orchestru Šum Svistu Dana Nekonečného, Zapomenutý Orchestr Země Snivců, hrával v duu s Jiřím Milotou, v kapele Blue Note. Své znalosti a um předává i žákům Rockové školy.

Karel Korsa - lektor zpěvu

Absolvent Konzervatoře Praha - obor populární zpěv a hudba - absolutorium v roce 2008; hlasové vedení: MgA. Jaroslava Bernardová
Lektorská a pedagogická činnost:
2008 – 2016 Rocková škola
od 2016 - vede Akreditované kurzy Ministerstva školství pro učitele ZUŠ
Odborná činnost: Od roku 2001 působí v muzikálech na různých scénách po celé České republice, jmenujme zejména Hudební divadlo Karlín v Praze nebo Městské divadlo v Brně. Spolupracuje také s mezinárodními produkcemi a s anglofonními divadly působícími v Praze. Za roli Tobiase v pražské premiéře muzikálu Sweeney Todd: The Demon Barber Of Fleet Street, nastudovaném v anglickém originále, byl v roce 2012 nominován na více ..

Jaroslav Kovařík - lektor basové kytary

Absolvoval na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka v oboru basová kytara a kontrabas. Dlouhodobě se věnuje studiu hry tanečních stylů jako jsou: jazz, afro-kubánské styly, drum´n´bass, jungle, dub-step, neurofunk, atp. V poslední době se věnuje studiu efektové kompozice elektronické taneční hudby a jejímu provedení v reálném čase. Tyto poznatky a celkové hudební zkušenosti využívá v autorském projektu Játra&Herian, v experimentálním uskupení Sato-San To a v kapele N.O.H.A. Pedagogické činnosti se Játra (Járova přezdívka:) věnuje od roku 2007.

Radim Genčev - lektor basové kytary

2000 – 2006:  Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka: obor baskytara ukončen 2006 absolutoriem
Pedagogická a lektorská činnost: 2003 - 2015 – ZUŠ Taussigova, Praha a Rocková škola,  Jam Music Institute s.r.o. akreditované kurzy pro učitele ZUŠ – Pedagog – obor baskytara, výuka hry na basovou kytaru
Odborná činnost: 2000 – současnost: hudebník, spoluhráč mnoha hudebních uskupení, kapel a zpěváků např. Documents, Madfinger, Xindl X, Erika Fečová band, Maranatha gospel choir, Milan Matoušek, Jonathan Ramirez Garcia band, Sixin, D-groove, November 2nd, CCTV allstars, Cohiba, David Dragoun Band, Roman Dragoun and his angels, Alo Trio, Triny, Iveta Bartošová, Nightwork, Cherryhill, Luboš Andršt blues band, WooDoo Jam, Funky Feast, Gospel Limited, a mnoho dalších..

Petr Beneš - lektor klávesových nástrojů

2002 - absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze - obory klavír a skladba.  2015 - BcA. na JAMU v Brně - obor Jazzová intepretace - klavír 2015 - nástup na magisterské studium na HAMU v Praze Pedagogická činnost: Od roku 2002 učitel na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, od 2016 lektor Rockové školy, Jam Music Institute s.r.o. - akreditované kurzy pro učitele ZUŠ Koncertní činnost:Bigband sv. Blažeje, Bigband Českého rozhlasu, Reduta Bigband, Český národní symfonický orchestr, Libor Šmoldas Quartet, Petr Kořínek kvartet, Jazz Efterrätt. 2013- zakládá vlastní kapelu Petr Beneš Quartet.

Jméno:

Heslo: