Elektrická kytara

Kurz Elektrická kytara

ÚVOD » ZÁJMOVÉ KURZY » Elektrická kytara

Elektrická kytara - základní kurz

Kurzy jsou určeny pro všechny od úplných začátečníků, přes tzv. falešné začátečníky po pokročilé muzikanty všech hudebních stylů. Učíme dospělé každého věku a děti od 9 let. Chcete se stát profesionálním muzikantem, vaším cílem je založit amatérskou skupinu, nebo hrát si jen pro radost? Přizpůsobíme studium vašim potřebám a přáním. Můžete studovat individuálně, nebo ve skupině. Vyberte si svůj kurz ZDE Studium je rozděleno do trimestrů. Každý ročník je rozdělen na 3 trimestry. Každý trimestr má 12 týdnů. Trimestr je více ..

Speciální kurzy elektrické kytary

Kromě základních kurzů jsme pro zájemce z řad mírně pokročilých a pokročilých hráčů na elektrickou kytaru připravili řadu speciálních kurzů. Kuzy jsou rozděleny do kategorií:
KYTAROVÉ OSOBNOSTI
TECHNIKA
HUDEBNÍ STYLY

Speciální kurz elektrické kytary: OSOBNOSTI_Ritchie Blackmore

Tento speciální kurz je určen nejen pro fanoušky legendárního kytaristy a skladatele Ritchieho Blackmora, ale pro všechny, které zajímá jeho vytříbený a na svou dobu ojedinělý kytarový styl. Kurz je určen pro pokročilé hráče a vyžaduje základní technické zvládnutí nástroje. Úvodem se seznámíme s více ..

Speciální kurz elektrické kytary: TECHNIKA_Picking

Kurz Picking je určen pro hráče, kteří se chtějí zdokonalit ve hře trsátkem a v synchronizaci levé a pravé ruky. Příznivci rychlého „shred“ stylu hry zde najdou mnoho podnětných cvičení a etud, vhodných k rozvoji trsátkové techniky. Kurz je určen pro pokročilejší studenty, vyžaduje základní více ..

Speciální kurz elektrické kytary: HUDEBNÍ STYLY_Classic Rock

Kurz Classic Rock je v podstatě průvodcem vývoje hry na elektrickou kytaru období konce 60. a počátku 80. let. Pomocí ukázek a rozborů hry nejvýraznějších představitelů tohoto stylu si studenti vyzkouší vše od akordové hry Peta Townshenda, přes těžké riffy Black Sabbath, až třeba po tappingové více ..

Speciální kurz elektrické kytary: HUDEBNÍ STYLY_PrePUNK a PUNK

PrePUNK a PUNK je kurz určen hráčům na elektrickou kytaru, mírně pokročilým začátečníkům, pro orientaci v naší metodice - absolventům kurzu GARAGE II.
Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce. více ..

Speciální kurz elektrické kytary: HUDEBNÍ STYLY_PostPUNK NEW WAVE

Obsahem kurzu je studium 9 více ..

Speciální kurz elektrické kytary: HUDEBNÍ STYLY_NeoPUNK GRUNGE

Kurz určen hráčům na elektrickou kytaru, mírně pokročilým začátečníkům, pro orientaci v naší metodice - absolventům kurzu GARAGE III. Je rozdělen do 12 lekcí, v kamenné škole se studuje jeden trimestr (tři měsíce). Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce.
Obsahem kurzu je studium 12 více ..

Speciální kurz elektrické kytary: HUDEBNÍ STYLY_Blues

Je rozdělen do 12 lekcí, v kamenné škole se studuje jeden trimestr (tři měsíce).  Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce.
Obsahem kurzu je studium 6 více ..

Speciální kurz elektrické kytary: HUDEBNÍ STYLY_Bluesrock

Kurz určen hráčům na elektrickou kytaru, mírně pokročilým začátečníkům, pro orientaci v naší metodice - absolventům kurzu GARAGE II. Je rozdělen do 12 lekcí, v kamenné škole se studuje jeden trimestr (tři měsíce). Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce.
Obsahem kurzu je studium 6 více ..