Elektrická kytara

Kurz Elektrická kytara

ÚVOD » ZÁJMOVÉ KURZY » Elektrická kytara

Speciální kurz elektrické kytary: HUDEBNÍ STYLY_NeoPUNK GRUNGE

Kurz určen hráčům na elektrickou kytaru, mírně pokročilým začátečníkům, pro orientaci v naší metodice - absolventům kurzu GARAGE III. Je rozdělen do 12 lekcí, v kamenné škole se studuje jeden trimestr (tři měsíce). Aktivace kurzu na ON-LINE trvá tři měsíce.
Obsahem kurzu je studium 12 nejznámějších NeoPUNKových riffů, nejvýznamnějších kapel tohoto stylu.
1  -  Nirvana – Come As You Are
2  -  Alice In Chains – Man In a Box
3  -  Pearl Jam –  Even Flow
4  -  Soundgarden – Outshined
5  -  Stone Temple Pilots –  Wicked Garden
6  -  Creed – Higher
7  -  Green Day – Basket Case
8  -  Blink 182 – All The Small Things
9 -  Goldfinger – Open Your Eyes
10 -  Offspring – Pretty Fly
11  -  Rise Against– Give It All
12  -  Billy Talent – Fallen Leaves V každé lekci najdeme:
-       přípravné cvičení s technickým komentářem - VIDEO
-       zpomalenou verzi původního ryffu – VIDEO, MP3 s playalong, kde můžeme cvičit s doprovodem basové kytary a bicích
-       riff v původní verzi – VIDEO, MP3 s playalong, kde můžeme cvičit s doprovodem basové kytary a bicích

Součástí každé lekce jsou noty a tablatury, pod ikonou PDF najdete verzi celé lekce k tisku.

Ve druhé lekci - studujeme dva kytarové party, oba jsou natočeny na video a audio v pomalé a původní verzi. Výsledkem je, že si dva studenti mohou zahrát dohromady v jedné skladbě.